Dlaczego Multi Niania?

Podstawowe założenia

Umiejętności językowe są bardzo ważne, a wczesny kontakt z językiem ułatwia jego przyswajanie. Badania z dziedziny neuropsychologii (E.Bialystok; York University of Toronto) udowodniły, że zdolności poznawcze (m.in. uczenie się, przetwarzanie informacji, myślenie, procesy pamięciowe) u dzieci dwujęzycznych są znacznie lepsze niż u jednojęzycznych. Zalet dwujęzyczności jest tak wiele, że bez chwili wahania postanowiliśmy podjąć działania wspierające rozwój dzieci. Multi Niania to dwu- lub obcojęzyczna opiekunka, która będzie porozumiewać się z Państwa dzieckiem w wybranym języku.

Nasza metoda

„Edukacja nigdy więcej nie powinna być w głównej mierze przekazywaniem wiedzy, ale musi

przyjąć nową formę, szukając uwolnienia dla ludzkich możliwości.”

Dr Maria Montessori

Multi Niania to niania z plusem, ponieważ projekt ten jest wyjątkowy w swojej wielowymiarowości. Jesteśmy pionierami w profesjonalizacji usług dwujęzycznych opiekunek. Naszym celem jest wspieranie świadomego rozwoju potencjału każdego dziecka poprzez języki obce. Zapewniamy fantastyczne materiały edukacyjne (gry, książeczki, piosenki), które poprzez zabawę pozwolą w naturalny sposób zwiększać potencjał językowy Twojego dziecka. Spośród całego spektrum różnorodnych metod dydaktycznych i pedagogicznych wybraliśmy te o sprawdzonej skuteczności. Tak jak dr Montessori, wierzymy, że ciekawość dziecka jest wrodzona i naturalna, a rolą dorosłego/opiekuna jest wspieranie dziecka przez tworzenie optymalnych warunków do rozwoju.

Nasza misja:

Trzy główne filary działalności Multi Niani to:

• wielojęzyczne nianie, guwernantki i animatorki

• promocja dwujęzyczności oraz świadomego rozwoju dziecka – ciekawostki oraz artykuły popularnonaukowe na temat rozwijania dwujęzyczności u dzieci

• szkolenia dla niań

Zapraszamy zarówno Państwa, jak i Państwa Pociechy do uczestnictwa we wspaniałej przygodzie z drugim językiem, jaką jest Multi Niania. Informacje dotyczące dwujęzyczności, aktualności oraz naszych niań znajdą Państwo na naszym fanpage’u na Facebooku: Multi Niania.

Zapisz się do newslettera!

Będziesz otrzymywał informacje o naszych warsztatach i nowych projektach.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji od Multi Niania (możesz się wypisać w każdym momencie).

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go znajomym!